Anasayfa
            
                          Hakkımızda
     
                     Ödüller
      
              Download

         Referans

     İletişim


        

Copyright © 2006-2019    |    Alpcer Bilgisayar Teknolojileri Yazılım Servis Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.  |    Web Tasarın  :  MKI

Dürbinar Mah. İnönü Cad. Tosun İş Merkezi Kat : 4/401  No : 83   Akçaabat - TRABZON
Telefax : 0 462 228 58 51    GSM : 0 533 337 79 17
e-mail : mkursatislamoglu@alpcer.com.tr
Tarihçe

Alpcer Bilgisayar faaliyetlerine, bilgisayar ve bilgisayar yan ürünlerinin satışı, satış sonrası desteğini; Ticari ve Paket programların Satış Eğitim ve Destek hizmetlerini hedefleyen bir bilgisayar şirketi olarak 15 Şubat 2006 yılında Samsun'da kuruldu.  Samsun'da faaliyetine iki yıl devam eden şirket 05 Mayıs 2008 tarihinde mevcut müşteri portföyünü koruyarak Trabzon'a taşınmıştır. Şirketimiz, Dürbinar Mah. Yalın Sokak No:6 Akçaabat-Trabzon adresinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyon

  • ALPCER Bilgisayar'ın misyonu; teknolojik yenilikleri ve sektörel gelişmeleri takip ederek müşteri desteğini geliştirmek,
  • Müşteri istek ve amaçlarına uygun mal ve hizmet sunarak verimlilik sağlamak ve uzman danışmanlık hizmetleri sunarak yönetimi doğrudan destekleyen en ekonomik çözümleri getirmektir.
  • Ürün satış ve pazarlamasına paralel olarak ürünlerin eğitim-destek hizmetlerinin de arkasında bulunmaktır.

Vizyon

ALPCER Bilgisayar'ın hedefi; müşteri sadakatine önem vererek iç ve dış pazarda müşterinin günlük yaşamda karşılaşabileceği sıkıntılara en pratik ve güvenilir çözümler bulmak ve yarınların güvenilir bir dünya markası olmaktır. Hizmette A Kalite ve Sınırsız Müşteri Memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız müşterilerine bu anlayışla hizmet etmeye devam etmektedir.
Aylin İSLAMOĞLU
Genel Koordinatör, Yönetim Kur. Üyesi